DOM AUKCYJNYWarszawa • Kraków

Nr katalogowy: 273



Edouard MAGNUS (1799-1872)

Nr katalogowy: 273
Portret kobiety -
Ernestine von Wildenbruch; olej, płótno, 82 x 64 cm (w owalu); na odwrocie inskrypcja „Ernestine von Wildenbruch/ geb/ von Langen/ gem[alt] Berlin ...
Zobacz pełne informacje