Nr katalogowy: 228

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 228

Pejzaz zimowy, 1928

olej, płótno, 70 x 105,5 cm; sygn. p. d.: T. ZIOMEK / 1928