Nr katalogowy: 229

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

Nr katalogowy: 229

Las zimą - kobieta z chrustem

olej, płótno, 58 x 78 cm; sygn. l. d.: M.G. Wywiórski