Marzena TUREK-GAŚ (ur. 1972)

330
Fresh Day, 2008 akryl, płótno, 50 x 61 cm; sygn. i dat. na odwrocie
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

331
Bez tytułu olej, płótno, 92 x 65 cm; sygn. i opisany na odwrocie na krośnie
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Aleksander BRZĘCZEK (ur. 1930)

332
Kompozycja, 1960 olej, płótno, 98 x 73 cm; sygn. i dat. p. d.: A. BRZĘCZEK 60
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Jan NALIWAJKO (ur. 1938)

333
Salvador Dali, 1967 olej, płyta pilśniowa, 63,3 x 42,5 cm; opisany l. d.: DALI
Cena wywoławcza. 5 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

334
Pejzaż, 1990 olej, płótno, 84 x 67 cm; sygn. i dat. p. d.: H. PŁÓCIENNIK 90
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

335
Skrzypce i owoce, 1997 olej, płótno, 63 x 70 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Juliusz JONIAK (ur. 1925)

336
Lawenda w St Remy, 2009 olej, płótno, 76 x 85 cm; sygn. p. d.: Joniak '09;
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Jan SZANCENBACH (1928 - 1998)

337
Fala - Pejzaż z Norwegii olej, płótno, 85 x 95 cm; sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Grzegorz RATAJCZYK (ur. 1960)

338
Olśnienie w Wenecji, 2005 olej, płótno, 90 x 140 cm; sygn. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 6 600 zł

Zdzisław LACHUR (1920 - 2007)

339
Sabat, 1964-65 technika własna, oprawa autorska, 49 x 40 cm; sygn. p. d.: Z. LACHUR; napisy autorskie na odwrocie
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Władysław RZĄB (1910 - 1992)

340
Miasteczko olej, płótno, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Rząb; na odwrocie napisy
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

341
Szkło z odbiciem w lustrze, 2003 olej, płótno, 120 x 106 cm; sygn. i dat. u dołu: 2003 / KBereźnicki
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Tomasz SĘTOWSKI (ur. 1961)

342
Arka akryl, płótno, 50 x 60 cm; sygn. p.d.: T. Sętowski
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930 - 2009)

343
Powszechne ukrzyżowanie, 1991 pastel, papier w kolorze czarnym, 66 x 136 cm; sygn. i dat. l. g.: FS 1691, poniżej tytuł pracy
Cena wywoławcza. 22 000 zł

Marek KIJEWSKI (1955 - 2007)

401
Miliard I gips, 20 x 9 x 7 cm
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Stanisław WYSOCKI (ur. 1949)

402
Princessa II, 2008 rzeźba: brąz, podstawa kamień; 100 x 38 x 17 cm
Cena wywoławcza. 12 000 zł

Artysta nieokreślony

403
Pocałunek drewno, malowane, 59 x 40 x 28 cm; opisane na podstawie i sygn. inicjałami
Cena wywoławcza. 7 500 zł

Marek KOWALSKI (ur. 1954)

404
Po 20-tej, 2010 drewno (jesion), polichromowane, złocone, 96 x 34 x 23 cm (z postumentem wysokość 176 cm)
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Adam MYJAK (ur. 1947)

405
Postać brąz, wys. 88 x 20 x 7 cm
Cena wywoławcza. 20 000 zł

Katarzyna KOBRO

406
Akt kobiecy stojący, 1948/1989 brąz patynowany, odlew z oryginalnego gipsu (wyk. Gilbert Clementi, Francja)
Cena wywoławcza. 290 000 zł

Barbara MUNZER (ur. 1939)

407
Kleopatra, 1994 mosiądz, emalia, 160 x 110 cm
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Zdzisław CYANKIEWICZ - CYAN (1912 - 1981)

408
Kompozycja, 1950 płyta gipsowa, elementy ceramiczne i szklane, 38,5 x 13,5 cm; sygn.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan BERDYSZAK (ur. 1934)

409
Kompozycja metalowa, 1963 - 1964 metal, 60,5 x 62 x 12 cm; datowane na odwrocie: 1963 - 1964
Cena wywoławcza. 20 000 zł