Nr katalogowy: 204

Jadwiga MALINOWSKA-GAŁĘZOWSKA (1876-1948)

Nr katalogowy: 204

Wnętrze

akwarela, papier, 23,5 x 14,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Jadwiga Malinowska