Nr katalogowy: 269

Józef RAPACKI (1871-1929)

Nr katalogowy: 269

Olszanka (Strumień na wiosnę)

olej, płótno, 152 x 101 cm;
sygn. p.d.: JÓZEF RAPACKI 1921 / OLSZANKA