Nr katalogowy: 271

Włodzimierz SZPINGER (ur. 1942)

Nr katalogowy: 271

Pejzaż ze sztafażem, ok. 1970

olej, płótno, 78 x 96 cm;
sygn. p. d.: W Szpinger