523
Figurka kobiety w ludowym stroju - „Krakowianka”
Polska, Pacyków, proj. Władysław Adamiak,
lata 1925-1939.
Cena wywoławcza. 6 700 zł

601
Patera na owoce art deco Niemcy, Geislingen, Würtembergische
Metallwarenfabrik (WMF), po 1935
Cena wywoławcza. 1 000 zł

602
Bomboniera Niemcy, Geislingen, Würtembergische
Cena wywoławcza. 650 zł

603
Patera Niemcy, Geislingen, Würtembergische
Metallwarenfabrik (WMF), lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

604
Komplet 6 kieliszków na tacce art deco Słowacja, Dolne Hamre,
firma Sandrik, lata 20.-30. XX w.
Cena wywoławcza. 450 zł

605
Komplet kawowo-herbaciany Niemcy, Geislingen, Würtembergische
Metallwarenfabrik (WMF), 2 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

606
Kandelabr trójświecowy Anglia?, poł. XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

607
Dzbanek do kawy neoempirowy Niemcy?, lata 20. XX w.
Cena wywoławcza. 900 zł

608
Solniczka Londyn, Henry Holland and Son, 1873
Cena wywoławcza. 1 200 zł

609
Papierośnica Moskwa, Wasilij Jegorowicz Rukawisznikow
(czynny do 1918), lata 90. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 300 zł

610
Solniczka Niemcy, Schwäbische Gmünd, firma Gebrüder
Kühn (czynna od 1860), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 100 zł

611
Patera z jelonkiem Niemcy, złotnik C. Becker, 4 ćw. XIX w. (przed 1888)
Cena wywoławcza. 8 000 zł

612
Paterka Petersburg, złotnik Elias Modig (1795-1834),
1822-1834
Cena wywoławcza. 5 000 zł

613
Para solniczek Paryż, firma Odiot, 3 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 6 000 zł

614
Świecznik Kielce, złotnik Kozłowski, 2 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 2 300 zł

615
Cukiernica skrzynkowa Polska, ok. poł. XIX w.
Cena wywoławcza. 4 400 zł

616
Patera Sheffield, firma Walker and Hall, 1941
Cena wywoławcza. 3 800 zł

617
Kufel z nakrywką eklektyczny Berlin, Vollgold & Söhne (czynna od ok. 1850),
k. XIX w.
Cena wywoławcza. 10 000 zł

618
Kandelabr trójświecowy art deco Kraków, monogram złotnika JG,
lata 30. XX w. (po 1932)
Cena wywoławcza. 7 000 zł

619
Puchar Niemcy?, ok. 1850
Cena wywoławcza. 3 000 zł

620
Komplet sztućców na 6 osób Nowy Jork, firma Tiffany and Co, 1941-56
Cena wywoławcza. 6 000 zł

621
Cukiernica Warszawa, Hefra, lata 60. XX w.
Cena wywoławcza. 4 500 zł

622
Buliera z podgrzewaczem Berlin, firma Humbert und Sohn ?,
1842-43
Cena wywoławcza. 12 000 zł

623
Imbryk Frankfurt n/Menem, Lazarus Posen (wdowa),
ok. 1880
Cena wywoławcza. 2 600 zł

624
Para waz do jarzyn z talerzami Paryż, Henin i Cie (?), k. XIX w.
Cena wywoławcza. 25 000 zł

625
Lampa wisząca, tzw. „wieczna”, 6-świecowa - judaicum;
Przedmiot unikatowy klasy muzealnej!
Cena wywoławcza. 70 000 zł

701
Kolczyki złote masa łączna wyrobu 3,350 g
Cena wywoławcza. 3 200 zł

702
Pierścionek złoty masa łączna wyrobu 3,500 g
Cena wywoławcza. 4 500 zł

703
Pierścionek złoty masa łączna wyrobu 1,620 g
Cena wywoławcza. 2 300 zł

704
Brosza-szpila masa łączna wyrobu 4,260 g
Cena wywoławcza. 1 400 zł

705
Broszka złoto-srebrna masa łaczna wyrobu 7,200 g
Cena wywoławcza. 18 000 zł

706
Pierścionek złoty masa łączna wyrobu 3,200 g
Cena wywoławcza. 16 000 zł

707
Pierścionek zloty asa łączna wyrobu 4,370 g
Cena wywoławcza. 6 400 zł

708
Naszyjnik z pereł masa łączna wyrobu 41,100 g
Cena wywoławcza. 3 200 zł

709
Kamea - brosza oprawiona w złoto pr.0,585,
Cena wywoławcza. 2 400 zł

710
Pierścionek złoty z platyną masa łączna 1,800 g
Cena wywoławcza. 2 000 zł

711
Pierścionek złoty oprawa kamieni srebro, boki wyrobu ażurowe,
złoto pr. 0,585
Cena wywoławcza. 2 200 zł

712
Broszka wisior złoto-srebrna masa łączna 6,900 g
Cena wywoławcza. 13 500 zł

713
Pierścionek złoto-srebrny masa łączna wyrobu 3,130 g
Cena wywoławcza. 4 700 zł

714
Broszka złoto -srebrna masa łączna wyrobu 5,690 g
Cena wywoławcza. 11 000 zł

715
Plakieta owalna „W pracowni”(alegoria sztuk pięknych);
Niderlandy, ok. 1770.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

716
Obrus tiulowy Polska, 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza. 1 500 zł

717
Para lichtarzy 2-świecowych Europa Zachodnia, XX w.
Cena wywoławcza. 1 400 zł

718
Zestaw szkieł optycznych, w kasecie Niemcy, Rathenow, Nitsche und Günther
Optische Werke, 1945-1948.
Cena wywoławcza. 2 000 zł

719
Zegarek kieszonkowy, damski Szwajcaria, Genewa, firma Jean Perret und Cie,
XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 2 600 zł

720
Zegarek podróżny, z wizerunkiem W. A. Mozarta;
Austro-Węgry, Salzburg, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 1 600 zł

721
Zestaw medali (5 sztuk)
Cena wywoławcza. 600 zł

722
Polifon Szwajcaria, pocz. XX w.
Cena wywoławcza. 5 300 zł