Nr katalogowy: 201

NATALIA LL (ur. 1937)

Nr katalogowy: 201
Banan, 1995, 2009
fotografia, technika własna, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. l. d.: NATALIA LL; dat. p. d.: 2009
na odwrocie napis: NATALIA LL 1/3 1995