Nr katalogowy: 301

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

Nr katalogowy: 301
Przestrzeń, 1966
akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 66;
sygn. dat. i opisany na odwrocie