Nr katalogowy: 304

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 304

Skrzypaczka - 78, 1978

olej, płotno, 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach 78