Nr katalogowy: 304

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

Nr katalogowy: 304
Skrzypaczka - 78, 1978
olej, płotno, 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach 78,
l. d.: Kraków 16/III;
napisy autorskie na odwrocie