Nr katalogowy: 305

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

Nr katalogowy: 305

U Szymona Faryzeusza, 1957

olej, płótno, 71 x 85 cm;
sygn. l. d.: JK (monogram wiązany)