Nr katalogowy: 319

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

Nr katalogowy: 319

Bez tytułu, 1974

olej, płyta pilśniowa, 86 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974