Nr katalogowy: 322

Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)

Nr katalogowy: 322

Akt w pościeli, 1970

olej, płótno, 46 x 55 cm;
na krośnie napis ołówkiem "Akt leżący ok. 1970"