Nr katalogowy: 329

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

Nr katalogowy: 329

Jowisz i Antiope, 2005

akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie