Nr katalogowy: 337

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

Nr katalogowy: 337

Ulica Rutkowskiego, 1966

olej, płótno, 69 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. HORODECKI