Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

101
Nigdy więcej, 2010 linoryt, papier, 55 x 45 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 1 500 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

102
Italla III, 1987 mezzorinta, relief, 15 x 11,7 cm (odcisk)
Cena wywoławcza 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

103
Zachód słońca VI, 1992 autocynkografia, 47,5 x 34 cm
Cena wywoławcza 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

104
Akt, 1997 serigrafia, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

105
Amcor, 2010 monotypia, papier, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza 2 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

106
L'Empereur du sixičme sens litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem
Cena wywoławcza 2 500 zł

Stefan SUBERLAK (1928-2004)

107
Studnia, 1969 linoryt, papier, 72,5 x 57 cm (wymiar odbicia)
Cena wywoławcza 900 zł

Paweł Marian BOCIANOWSKI (ur. 1954)

108
Niezwykły przypadek Crillag akwaforta barwna, papier, 31,8 x 24,5 cm (odcisk płyty)
Cena wywoławcza 850 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

109
Plakat oraz projekt plakatu Galerii Bożeny i Alicji Wahl projekt: ołówek, papier;
plakat: druk, papier
Cena wywoławcza 4 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

110
Bez tytułu, 2002 długopis, papier, 13,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2002 Jtarasin
Cena wywoławcza 1 800 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

111
Bez tytułu, 1966 frottage, tusz, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary / 66
Cena wywoławcza 1 600 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

112
Dokąd?, 1977 piórko, tusz, papier, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza 3 400 zł