Wilhelm SASNAL (ur. 1972)

101
Nigdy więcej, 2010 linoryt, papier, 55 x 45 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Andrzej GIERAGA (ur. 1934)

102
Italla III, 1987 mezzorinta, relief, 15 x 11,7 cm (odcisk)
Cena wywoławcza. 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

103
Zachód słońca VI, 1992 autocynkografia, 47,5 x 34 cm
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

104
Akt, 1997 serigrafia, papier, 100 x 70 cm
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

105
Amcor, 2010 monotypia, papier, 65 x 50 cm
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Wojtek SIUDMAK (ur. 1942)

106
L'Empereur du sixičme sens litografia barwna, papier, 80 x 60 cm (arkusz);
sygn. ołówkiem
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Stefan SUBERLAK (1928-2004)

107
Studnia, 1969 linoryt, papier, 72,5 x 57 cm (wymiar odbicia)
Cena wywoławcza. 900 zł

Paweł Marian BOCIANOWSKI (ur. 1954)

108
Niezwykły przypadek Crillag akwaforta barwna, papier, 31,8 x 24,5 cm (odcisk płyty)
Cena wywoławcza. 850 zł

Franciszek STAROWIEYSKI (1930-2009)

109
Plakat oraz projekt plakatu Galerii Bożeny i Alicji Wahl projekt: ołówek, papier;
plakat: druk, papier
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

110
Bez tytułu, 2002 długopis, papier, 13,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: 2002 Jtarasin
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)

111
Bez tytułu, 1966 frottage, tusz, papier, 42 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary / 66
Cena wywoławcza. 1 600 zł

Erna ROSENSTEIN (1913 - 2004)

112
Dokąd?, 1977 piórko, tusz, papier, 31,5 x 22 cm (w świetle oprawy)
Cena wywoławcza. 3 400 zł

Jan TARASIN (1926-2009)

113
Dalmatyńczyk, 2003 ołówek, papier, 29 x 21,2 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 2 500 zł

NATALIA LL (ur. 1937)

201
Banan, 1995, 2009 fotografia, technika własna, płótno, 20 x 20 cm;
sygn. l. d.: NATALIA LL; dat. p. d.: 2009
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Zbigniew DŁUBAK (1921-2005)

202
Asymetria fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
22,6 x 27,6 cm; na odwrocie stempel autorski
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Justyna KOMAR (ur. 1975)

203
Kompozycja I z cyklu Blizny, 2010 wydruk atramentami pigmentowymi
na papierze fotograficznym Ilford
Cena wywoławcza. 800 zł

Bronisław SCHLABS (1920-2009)

204
Arbeit Mach Frei fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
17,5 x 23,8 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Edward HARTWIG (1909-2003)

205
Kruzenstern - największy żaglowiec świata fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
18 x 23,5 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Tadeusz WAŃSKI (1894-1959)

206
Leżaki na Statku Kościuszko fotografia czarno-biała, papier fotograficzny,
22,6 x 17 cm
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

301
Przestrzeń, 1966 akwarela, papier milimetrowy, 84,3 x 59,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 66
Cena wywoławcza. 5 800 zł

Jan MŁODOŻENIEC (1929 - 2000)

302
Bez tytułu gwasz, papier, 39,5 x 28 cm;
sygn. p. d.: JAN MŁODOŻENIEC
Cena wywoławcza. 2 900 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924 - 1993)

303
Relief, 1973 technika własna, drewno, 83 x 102 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: KIERZKOWSKI / aalborg 1973
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Eugeniusz GERLACH (ur. 1941)

304
Skrzypaczka - 78, 1978 olej, płotno, 101 x 120 cm;
sygn. p. d.: Eugeniusz Gerlach 78
Cena wywoławcza. 15 000 zł

Jerzy KRAWCZYK (1921-1969)

305
U Szymona Faryzeusza, 1957 olej, płótno, 71 x 85 cm;
sygn. l. d.: JK (monogram wiązany)
Cena wywoławcza. 11 000 zł

Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

306
Kompozycja III, 1955 olej, zapałki, sklejka, 70,5 x 41 cm
Cena wywoławcza. 13 000 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

307
Chaty w zimowym pejzażu akwarela, papier, 10 x 30 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN
Cena wywoławcza. 1 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

308
Spotkanie, 1991 pastel, papier, 32 x 49 cm;
sygn. p. d.: Jarosław / Modzelewski / 1991
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Henryk WANIEK (ur. 1942)

309
Komnata dwunastu kolumn, 1992 olej, płótno, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza. 9 600 zł

Michał SAWANIUK (1938-2003)

310
Jezioro Krzywe, 2001 olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: M. Sawaniuk '01 r
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

311
Mojżesz, 2006 olej, tektura, 70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stanisław WAŁACH (1884-1979)

312
Aktorka azjatycka, 1963 technika własna, płyta pilśniowa, 116 x 60 cm
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

313
Autoportret, ok. 1950 olej, płótno, 43,6 x 31,5 cm
Cena wywoławcza. 9 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

314
Portret kobiety w ciąży, 1972 olej, płótno, 83,5 x 56 cm;
sygn. l. d.: M. LACHUR 1972
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

315
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza. 48 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

316
Pejzaż, 1958 olej, płótno, 59 x 72 cm;
na odwrocie podpis autorski
Cena wywoławcza. 60 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

317
XI.58 technika własna, 46,5 x 34,5 cm;
sygn. na odwociu
Cena wywoławcza. 5 200 zł

Radosław SOWIAK (ur. 1950)

318
Curriculum vitae, 2006 olej, płótno, 101 x 73 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

319
Bez tytułu, 1974 olej, płyta pilśniowa, 86 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974
Cena wywoławcza. 65 000 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

320
Martwa natura z moździerzem, 1998 olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: E. Waniek /98
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)

321
Przechodnie olej, płótno, 125 x 90 cm;
sygn. p.d.: H.ŻUŁAWSKA / 66
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)

322
Akt w pościeli, 1970 olej, płótno, 46 x 55 cm;
na krośnie napis ołówkiem "Akt leżący ok. 1970"
Cena wywoławcza. 3 200 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

323
Martwa natura ze szklanką herbaty, 1976 olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: M. JAESCHKE / 1976
Cena wywoławcza. 4 600 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

324
Komandor, ok. 1960 olej, płyta, 74 x 35 cm;
sygnowany, opisany, datowany
Cena wywoławcza. 80 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

325
Pejzaż olej, płótno, 95 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Nacht Samborski
Cena wywoławcza. 75 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

326
Bez tytułu, 2010 akryl, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 3 500 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

327
Bez tytułu, 2011 olej, płótno, 50 x 46 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Jan URBAŃSKI

328
Clifford Gibson, 2011 akryl, płótno, 66 x 66 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza. 2 500 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

329
Jowisz i Antiope, 2005 akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza. 18 000 zł