Rajmund ZIEMSKI (1930-2005)

306
Kompozycja III, 1955 olej, zapałki, sklejka, 70,5 x 41 cm
Cena wywoławcza 13 000 zł

Wiktor ZIN (1925-2007)

307
Chaty w zimowym pejzażu akwarela, papier, 10 x 30 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR ZIN
Cena wywoławcza 1 000 zł

Jarosław MODZELEWSKI (ur. 1955)

308
Spotkanie, 1991 pastel, papier, 32 x 49 cm;
sygn. p. d.: Jarosław / Modzelewski / 1991
Cena wywoławcza 3 200 zł

Henryk WANIEK (ur. 1942)

309
Komnata dwunastu kolumn, 1992 olej, płótno, 73 x 100 cm
Cena wywoławcza 9 600 zł

Michał SAWANIUK (1938-2003)

310
Jezioro Krzywe, 2001 olej, płótno, 80 x 100 cm;
sygn. p. d.: M. Sawaniuk '01 r
Cena wywoławcza 3 800 zł

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

311
Mojżesz, 2006 olej, tektura, 70 x 50 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 3 000 zł

Stanisław WAŁACH (1884-1979)

312
Aktorka azjatycka, 1963 technika własna, płyta pilśniowa, 116 x 60 cm
Cena wywoławcza 3 000 zł

Teresa PĄGOWSKA (1929 - 2007)

313
Autoportret, ok. 1950 olej, płótno, 43,6 x 31,5 cm
Cena wywoławcza 9 000 zł

Maciej LACHUR (1927-2008)

314
Portret kobiety w ciąży, 1972 olej, płótno, 83,5 x 56 cm;
sygn. l. d.: M. LACHUR 1972
Cena wywoławcza 9 500 zł

Aleksander KOBZDEJ (1920-1972)

315
Konstrukcja zielona, 1958 olej, tempera, płótno, 42,5 x 109 cm;
sygn. p. d.: Kobzdej / 1958
Cena wywoławcza 48 000 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

316
Pejzaż, 1958 olej, płótno, 59 x 72 cm;
na odwrocie podpis autorski
Cena wywoławcza 60 000 zł

Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)

317
XI.58 technika własna, 46,5 x 34,5 cm;
sygn. na odwociu
Cena wywoławcza 5 200 zł