Radosław SOWIAK (ur. 1950)

318
Curriculum vitae, 2006 olej, płótno, 101 x 73 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 500 zł

Zdzisław BEKSIŃSKI (1929-2005)

319
Bez tytułu, 1974 olej, płyta pilśniowa, 86 x 73 cm;
sygn. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1974
Cena wywoławcza 65 000 zł

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

320
Martwa natura z moździerzem, 1998 olej, płótno, 55 x 46 cm;
sygn. p. d.: E. Waniek /98
Cena wywoławcza 3 000 zł

Hanna ŻUŁAWSKA (1909-1989)

321
Przechodnie olej, płótno, 125 x 90 cm;
sygn. p.d.: H.ŻUŁAWSKA / 66
Cena wywoławcza 3 200 zł

Jacek ŻUŁAWSKI (1907-1976)

322
Akt w pościeli, 1970 olej, płótno, 46 x 55 cm;
na krośnie napis ołówkiem "Akt leżący ok. 1970"
Cena wywoławcza 3 200 zł

Marian JAESCHKE (1904-1980)

323
Martwa natura ze szklanką herbaty, 1976 olej, płótno, 65 x 73 cm;
sygn. l. d.: M. JAESCHKE / 1976
Cena wywoławcza 4 600 zł

Tadeusz BRZOZOWSKI (1918 - 1987)

324
Komandor, ok. 1960 olej, płyta, 74 x 35 cm;
sygnowany, opisany, datowany
Cena wywoławcza 80 000 zł

Artur NACHT-SAMBORSKI (1898-1974)

325
Pejzaż olej, płótno, 95 x 64,5 cm;
sygn. p. d.: Nacht Samborski
Cena wywoławcza 75 000 zł

Paweł TKACZYK (ur. 1979)

326
Bez tytułu, 2010 akryl, płótno, 40 x 50 cm;
sygn. na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza 3 500 zł

Bartłomiej KOWNACKI (ur. 1979)

327
Bez tytułu, 2011 olej, płótno, 50 x 46 cm;
sygn. na odwrocie
Cena wywoławcza 2 000 zł

Jan URBAŃSKI

328
Clifford Gibson, 2011 akryl, płótno, 66 x 66 cm;
na odwrocie napis autorski
Cena wywoławcza 2 500 zł

Agnieszka SANDOMIERZ (ur. 1978)

329
Jowisz i Antiope, 2005 akryl, płótno, 129,5 x 160 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie
Cena wywoławcza 18 000 zł