Jolanta JOHNSSON (ur. 1950)

330
Prześlizgi, 2009 olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. p. d.: Johnsson 09
Cena wywoławcza 4 800 zł

Władysław KUFKO (ur. 1955)

331
Historia dwóch kłódek, 2008 olej, płótno, 82 x 85 cm;
sygn. p. d.: KUFKO
Cena wywoławcza 2 500 zł

Tomas MAYER (ur. 1970)

332
Alchemia 4, 2009 olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. na odwrocie: TomasMayer / 2009
Cena wywoławcza 1 400 zł

Izabela CHAMCZYK (ur. 1980)

333
Błędne koło, 2007/2008 wydruk, technika mieszana (min. olej, akryl, spray)
płótno, 165 x 150 cm
Cena wywoławcza 3 000 zł

Peter FUSS

334
JP2/B16, 2009 szablon, akryl, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. na odwrocie FUSS/ 2009 oraz opis
Cena wywoławcza 5 000 zł

Franciszek LEDÓCHOWSKI (ur. 1981)

335
Kaptyn Solo miał dużą głowę olej, płótno, 80 x 120 cm;
praca opisana na odwrocie
Cena wywoławcza 3 000 zł

Józef ROBAKOWSKI (ur. 1939)

336
Z cyklu "Obrazy fluorescencyjne", 1980-8 technika własna, 100 x 80 cm;
na odwrocie napisy autorskie
Cena wywoławcza 45 000 zł

Zdzisław Otello HORODECKI (ur. 1948)

337
Ulica Rutkowskiego, 1966 olej, płótno, 69 x 98 cm;
sygn. p. d.: Z. HORODECKI
Cena wywoławcza 4 800 zł

Leon LEVKOVITCH (ur.1936)

338
Patrząc w bok olej, płótno, płyta pilśniowa, 37,5 x 46 cm
Cena wywoławcza 7 600 zł

Lech KUNKA (1920-1978)

339
Kompozycja abstrakcyjna, 1947 olej, płótno, 73 x 59,5 cm;
sygn. p. d.: L. Kunka 47 r.
Cena wywoławcza 13 000 zł

Henryk RACHFALSKI (1937-1987)

340
Taki pejzaż, 1967 r. olej, płótno, 110 x 125 cm;
na odwrocie opis autorski
Cena wywoławcza 8 600 zł

Zbigniew KRYGOWSKI (1904-1996)

341
W cieniu jabłoni, 1984 olej, płótno, 61 x 61 cm;
sygn. p. d.: Kry
Cena wywoławcza 4 600 zł