703
Para świeczników mosiądz srebrzony (przetarcia na krawędziach);
Kraków ?, monogram wykonawcy MS, ok. 1900
Cena wywoławcza 1 100 zł

704
Cukiernica skrzynkowa plater wewnątrz złocony;
Warszawa, Norblin i Co, k. XIX w.
Cena wywoławcza 1 700 zł

705
Buliera z podgrzewaczem plater; Warszawa, Br. Henneberg, k. XIX w.
Cena wywoławcza 2 600 zł

706
Patera secesyjna plater nie sygnowany;
Niemcy?, ok. 1900
Cena wywoławcza 2 300 zł

707
Para świeczników plater; Kraków, Fabryka Wyrobów Platerowanych
Jakubowski i Jarra, k. XIX w.
Cena wywoławcza 1 400 zł

708
Patera plater; Warszawa, Fabryka Wyrobów Srebrnych
i Platerowanych J. Fraget, lata 20.-30 XX w.
Cena wywoławcza 1 700 zł

709
Cukiernica srebro próby 84; waga 256 g.
Petersburg, 1858 ?
Cena wywoławcza 3 300 zł

710
Buliera z podgrzewaczem srebro próby 800; waga 1550 g.
Niemcy, 1 ćw. XX w.
Cena wywoławcza 11 000 zł

711
Komplet sztućców w etui srebro próby 1; waga 126 g;
Paryż, Alfons Debain (czynny 1883-1911), k. XIX w.
Cena wywoławcza 800 zł

712
Papierośnica srebro próby 800; waga 210 g.
Austria, k. XIX
Cena wywoławcza 1 000 zł

713
Solniczka podwójna srebro próby 84; waga 171 g.
Warszawa, probierz Stanisław Pusch, 1874
Cena wywoławcza 1 300 zł

714
Para kandelabrów trójświecowych srebro próby 930; waga 2573 g.
Mexico City, firma Conquistador S.A., lata 40. XX w.
Cena wywoławcza 10 000 zł