06 października 2012

zobacz regulamin

Obiekt wystawiony do licytacji według systemu Vickreya
Henryk Siemiradzki (1843 - 1902)
Noc św. Andrzeja - Wróżbita, 1867
Obraz można ogladać w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
przy ul. Karowej 31 w Warszawie
poniedziałek - piątek: 11.00 - 19.00
sobota: 12.00 - 15.00.
Oferty przyjmowane będą do 6 października 2012 r.
tel.: 605 591 315

Henryk SIEMIRADZKI (1843 - 1902)

1
Noc Św. Andrzeja - Wróżbita, 1867 olej, płótno dublowane, 108 x 131 cm;
Estymacja 520 000 zł – 550 000 zł