Nr katalogowy: 22

Nr katalogowy: 22
Biurko żaluzjowe z przełomu lat 40. i 50. XX w.
drewno fornirowane drewnem czereśniowym,
orzechowym i dębowym, 91,5 x 84 x 60 cm
numerowane na spodzie szuflady: 322
Biurka takie...