Ernst Carl KOERNER (1846-1927)

179
Pod palmami olej, płótno, 189 x 126 cm;
sygn. p.d.: Ernst Koerner / 1877.;
Cena wywoławcza. 60 000 zł

GILOT, XX w.

201
Jelenie metal patynowany, marmurowa podstawa;
sygn. na podstawie: Gilot?
Cena wywoławcza. 2 000 zł

202
Śiwa brąz złocony, patynowany, wys. 25 cm;
XIX w.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Paweł KOWALCZEWSKI (1865-1910)

203
Rybak brąz, na kamiennej podstawie; wys. 44,5 cm
sygn. u dołu: P. Kowalczewski
Cena wywoławcza. 6 500 zł

204
Wenus z Milo brąz, wys. 47 cm
na brązowej podstawie sygn. F. BARBEDIENNE.
Fondeur i owalny wycisk
Cena wywoławcza. 7 000 zł

205
Scena historyczna brąz; wys.: 83 cm;
kompozycja XIX w.; powtórzenie 4 ćw. XX w.
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Henryk KOSSOWSKI (1855-1921)

206
Siano brąz; wys. 25 cm;
sygn. na podstawie: Kossowski
Cena wywoławcza. 2 800 zł

Carl KAUBA (1865-1922)

207
Pastereczka brąz, odlew patynowany, marmur; wys. 81 cm.
sygn. z boku C. Kauba;
Austria, Wiedeń, XIX/XX w.
Cena wywoławcza. 40 000 zł

208
Immaculata drewno lipowe, polichromowane; wys. 65 cm
Polska (Warmia ?), 3 ćw. XVIII w. (?)
Cena wywoławcza. 9 000 zł

209
Św. Walenty drewno lipowe, polichromowane; wys. 72 cm;
Prusy lub Warmia, 1 ćw. XVIII w.
Cena wywoławcza. 5 500 zł

210
Anioł drewno lipowe, polichromowane; wys. ok. 110 cm
Lwów (Ruś Koronna ?), ok. 1760-90
Cena wywoławcza. 30 000 zł

Giuseppe GAMBOGI (XIX/XX w.)

211
Popiersie kobiety z warkoczami alabaster; 40 x 42 x 20 cm;
sygn. na podstawie: G. Gambogi
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

301
Połów fotografia czarno-biała,
brom, papier; 47,5 x 40 cm;
Cena wywoławcza. 800 zł

Jan WESELIK (1923-2005)

302
Ławeczka fotografia czarno-biała,
brom, papier; 30 x 40,5 cm.
Cena wywoławcza. 800 zł

John FLOREA (1916-2000)

303
Marilyn Monroe, 1953 fotografia czarno-biała,
brom, papier; 34,9 x 27,9 cm.
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Iwona CUR (ur. 1978)

304
Surogaci, 2013 linoryt, papier;
120 x 120 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stasys EIDRIGEVICIUS (ur. 1949)

305
Zestaw 5 ex librisów, 1980/81 akwaforta, akwatinta, papier
Cena wywoławcza. 1 300 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

306
Enigma, 1982 akwaforta, papier;
16,1 x 12,8 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 800 zł

Yaroslav KACHMAR (ur. 1955)

307
Kompozycja I, 2013 technika własna, papier;
11,5 x 14,7 cm (wymiar kompozycji);
Cena wywoławcza. 700 zł

Roman BANASZEWSKI (ur. 1932)

308
Twarze, 2001 litografia barwna, papier;
46 x 62 cm;
Cena wywoławcza. 900 zł

Edward HABDAS (ur. 1939)

309
Z cyklu: Alegoria morza, 1970 litografia barwna, papier;
43 x 57,5 cm (odbitka);
Cena wywoławcza. 1 900 zł

Paweł WEINREB (ur. 1978)

310
Bez tytułu, 2005 litografia barwna, papier;
70 x 50 cm;
Cena wywoławcza. 800 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

311
Figura, 1976 serigrafia, papier;
39,4 x 29,4 cm (wymiar arkusza);
Cena wywoławcza. 800 zł

Henryk STAŻEWSKI (1894 -1988)

312
Kompozycja geometryczna serigrafia, papier;
55,5 x 64 cm (wymiar kompozycji)
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

313
Kompozycja, 1976 serigrafia, papier;
Cena wywoławcza. 800 zł

Andrzej WRÓBLEWSKI (1927-1957)

314
Ex libris A. Wróblewskiego, 1944 drzeworyt, papier;
6,5 x 4,3 cm;
Cena wywoławcza. 3 800 zł

315
Taniec, 1946 drzeworyt, papier;
7,3 x 4,4 (wymiar kompozycji),
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

316
Pocałunek ołówek, papier;
17 x 22,9 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

317
Owoce miłości, 1956 piórko, atrament, długopis niebieski, papier;
13,2 x 23,6 cm;
Cena wywoławcza. 3 000 zł

Jan KONARSKI (XX w.)

318
Akt potrójny piórko, tusz, papier;
32,5 x 22,5cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 1 500 zł

Henryk DĄBROWSKI (1927-2006)

319
Podębie na Mazowszu - Aleja lipowa, 1966 tusz, piórko, tusz lawowany, papier;
51 x 77 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 4 500 zł

Jerzy NOWOSIELSKI (1923-2011)

320
Zestaw 9 rysunków, 1958 piórko, tusz, papier;
formaty różne:
Cena wywoławcza. 57 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

401
Kompozycja, 1978/79 tusz, piórko, akwarela, gwasz, papier;
35 x 40 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Eugeniusz MARKOWSKI (1912-2007)

402
Diabeł gwasz, papier,
43 x 29 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 5 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

403
Inanis et vacua, 1975 akwarela, gwasz, papier;
27,5 x 37,5 cm;
Cena wywoławcza. 8 900 zł

Tadeusz KANTOR (1915-1990)

404
Bez tytułu tusz, piórko, gwasz, papier;
49 x 33,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Alfred LENICA (1899-1977)

405
Kompozycja gwasz, papier;
54,5 x 76 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza. 11 500 zł

Bronisław KIERZKOWSKI (1924-1993)

406
Kompozycja, ok. 1960 technika własna (akwarela, tusz, świeca) tektura;
21 x 21 cm;
Cena wywoławcza. 1 300 zł

407
Kompozycja, 1956 collage, gwasz; papier;
21 x 29,2 cm;
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)

408
Twarz kobiety olej, tektura;
37,5 x 26 cm;
Cena wywoławcza. 9 500 zł

Henryk PŁÓCIENNIK (ur.1933)

409
Akt, 1996 akwarela, tusz, flamaster, papier;
37,5 × 49 cm;
Cena wywoławcza. 2 000 zł

Witold FRYDRYCH (1916-1970)

410
Akt, 1962 olej, płótno;
97,5 x 130 cm;
Cena wywoławcza. 14 000 zł

Lutka PINK (1906-1998)

411
Martwa natura, 1948 olej, płótno;
54 x 65 cm;
Cena wywoławcza. 8 000 zł

Maria RITTER (1899-1976)

412
Martwa natura z rybami olej, tektura;
45 x 54,5 cm;
Cena wywoławcza. 7 300 zł

Zygmunt ZIEMKA (ur. 1937)

413
Kwiaty w wazonie olej, płótno;
72 x 51,5 cm;
Cena wywoławcza. 1 200 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

414
Martwa natura z wazonem i muszlą, lata 60. XX w. olej, płótno;
100,5 x 130,5 cm;
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Maria RITTER (1899-1976)

415
Martwa natura z kwiatami, 1960 olej, płótno;
66 x 54 cm;
Cena wywoławcza. 17 000 zł

Marian BIELAWKA (ur. 1961)

416
Pejzaż, 2005 olej, płótno;
50 x 70 cm;
Cena wywoławcza. 4 000 zł