Nr katalogowy: 164

Aleksiej Alieksiejewicz CHARLAMOW (1840-1925)

Nr katalogowy: 164

Dziewczyna w białej bluzce, 1886

olej, płótno naklejone na tekturę; 73 x 48,9 cm;
sygn. p. d.: HA (wiązany monogram), dat.: 27 / 2 / 86