Aukcja (#{t(:'.highlighted')})
Jan BUŁHAK (1876-1950)
Nr katalogowy4
Album - „Polska”, 1938
album w płóciennej oprawie; 31 x 26 x 7 cm;
z napisem: J Bułhak / POLSKA / POLEN-POLAND / POLOGNE;
Cena wywoławcza.
23 000 zł
18 000 zł
Eugeniusz ZAK (1884-1926)
Nr katalogowy8
Ilustracje do La Porte Lourde Rene Moranda, 1929
Dziewięć prac - autorskie prace graficzne
(miękki werniks), papier;
format zróżnicowany; 25,5 x 20 cm (format egzemplarza).
(miękki werniks), papier;
Cena wywoławcza.
2 900 zł
3 200 zł
Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)
Nr katalogowy24
Akt kobiety tyłem
piórko, tusz, papier;
39 x 29 cm (w świetle oprawy); sygn. p. d.: AU
Cena wywoławcza.
1 500 zł
2 200 zł
Juliusz KOSSAK (1824-1899)
Nr katalogowy26
Ilustracje we wspólnej oprawie
akwarela, tusz, papier, 30,5 x 43 cm (w świetle oprawy)
sygn. po środku monogramem wiązanym: JK
Cena wywoławcza.
18 000 zł
17 000 zł
Julian FAŁAT (1853-1929)
Nr katalogowy125
Portret męski, 1897
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier;
63 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
18 000 zł
18 000 zł
Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)
Nr katalogowy128
Żółte róże w wazonie
olej, tektura;
48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
Cena wywoławcza.
19 000 zł
20 000 zł
Wojciech KOSSAK (1856-1942)
Nr katalogowy142
Ułan na koniu, 1934
olej, sklejka; 41 x 31,5 cm;
sygn. p. d.: Wojciech Kossak/ 1934;
Cena wywoławcza.
16 000 zł
14 000 zł
Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Nr katalogowy164
Przed domem, ok. 1913
olej, płótno, 64 x 79 cm;
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
sygn. l. d.: R. Kramsztyk
Cena wywoławcza.
86 000 zł
70 000 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy318
Melancholia, 1958
ołówek, papier; 24 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stef. […- nazwisko zakryte oprawą] / lipiec 1958. (ołówkiem);
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 700 zł
Stefan ŻECHOWSKI (1912-1984)
Nr katalogowy320
Adam i Ewa, 1967
ołówek, papier; 31,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: S Ż / 67
sygn. p. d.: S Ż / 67
Cena wywoławcza.
5 000 zł
5 700 zł
605
Wazon Moissac
szkło w odcieniach brązu, odlewane, formowane;
wys. 13 cm średn.: 15 cm;
Francja, firma Rene Lalique, ok. 1925.
wys. 13 cm średn.: 15 cm;
Cena wywoławcza.
9 500 zł
7 500 zł