Jan DOBKOWSKI (ur. 1942)

423
Dwie strony duszy olej, płótno; 38 x 55 cm;
sygn. p. d.: JAN DOBKOWSKI
Cena wywoławcza. 4 000 zł

Zbigniew MAKOWSKI (ur. 1930)

424
Ogród zielony z emblematami, 1962 olej, płótno; 60 x 60 cm.
w obrębie kompozycji napisy autorskie
Cena wywoławcza. 35 000 zł
Cena oferowana 29 000 zł

Jerzy TCHÓRZEWSKI (1928-1999)

425
Oczekiwanie, 1967 olej, płótno; 150 x 89,5 cm
sygn. i dat. l. d.: J. Tchórzewski 67
Cena wywoławcza. 100 000 zł
Cena oferowana 71 000 zł

Grzegorz MORYCIŃSKI (1936-2015)

426
Wnętrze ze smugą światła, 2005 olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. p. d.: G.MORYCIŃSKI;
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena sprzedaży 9 500 zł

427
Japońskie wazy, 2006 olej, płótno; 81 x 60 cm;
sygn., dat. i opis. na odwrocie: GRZEGORZ MORYCIŃSKI / "JAPOŃSKIE WAZY" / olej 2006
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł

Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)

428
Las, 1953 olej, tektura; 44,5 x 54 cm
sygn. i dat. p. d.: W. Zakrzewski 1953
Cena wywoławcza. 10 000 zł

Franciszek ZAJDOWSKI (1902-2000)

429
Pejzaż z okolic Suffolk, 1970 olej, płyta; 53 x 63,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Fr. Zajdowski,
Cena wywoławcza. 1 800 zł

Jan SZANCENBACH (1928-1998)

430
Fala V, 1995 olej, płótno; 84 x 94,5 cm;
sygn. p. d.: Szancenbach
Cena wywoławcza. 16 000 zł

Wacław TARANCZEWSKI (1903-1987)

431
Martwa natura z wazą i obrusem III, 1946 olej, płótno; 65 x 100 cm.
Cena wywoławcza. 38 000 zł

Ryszard LECH (1927-2005)

432
Wschód słońca nad jeziorem Jamno, ok. 1975 olej, płyta; 50, 5 x 31 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na odwrocie.
Cena wywoławcza. 10 000 zł
Cena sprzedaży 17 000 zł

WITOLD-K (ur. 1932)

433
P-69-692, 1969 akryl, płótno, 79 x 109 cm;
sygn. l. d.: Witold-K. 1969
Cena wywoławcza. 18 000 zł

Ryszard LECH (1927-2005)

434
Brama Kamienna w Darłowie, ok. 1970 olej, płyta; 90,5 x 65 cm.
Na odwrocie na dole napis:
Cena wywoławcza. 25 000 zł

Witold ABAKO (ur. 1958)

435
I co dalej, chę,..? - z cyklu Ptaśki, 1998 olej, płótno; 91 x 91 cm;
sygn. p. d.: ABAKO'98.
Cena wywoławcza. 7 000 zł

Jacek PAŁUCHA (ur. 1966)

436
Gran derbi, 2011 olej, płótno; 46 x 55 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Pałucha 2011
Cena wywoławcza. 2 300 zł

Karl GOLDSCHMIDT (XX w.)

437
Akt, ok. 1975 olej, płótno; 80 x 29,5 cm
sygn. l. d.: Karl Goldschmidt
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Olgierd PIKIEWICZ (ur. 1971)

438
Marzenia o żółtych kalendarzach, 1996 olej, collage, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Pikiewicz'96
Cena wywoławcza. 3 800 zł

Sabina WOŹNICA (ur. 1977)

439
Soil, 2008 olej, płótno; 100 x 140 cm;
sygn. p. d.: SWoźnica.
Cena wywoławcza. 6 000 zł
Cena sprzedaży 6 000 zł