Nr katalogowy: 6

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 6
Biurko w stylu klasycyzującym
fornirowane orzechem i buczyną; 78,4 x 129 x 52 cm;
Warszawa, 40./50. XX w.