Nr katalogowy: 10

Tadeusz GRONOWSKI (1894-1990) - projekt

Nr katalogowy: 10
Szafka pomocnicza - barek w stylu klasycystycznym
fornirowany i intarsjowany orzechem i brzozą oraz innymi gatunkami; 178 x śr. 69 cm;
Warszawa, 30. XX w.