Nr katalogowy: 15

Jan ROSEN (1854-1936)

Nr katalogowy: 15
Przegląd kawaleryi przed W. Ks. Konstantym na Placu Saskim w Warszawie r. 1824, 1889
chromolitografia barwna, papier; 39,5 x 78 cm (wymiar kompozycji),
47 x 80 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
plansza odbita metodą ch...