Nr katalogowy: 9

Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)

Nr katalogowy: 9
Bitwa Gruzinów z góralami, 1826
litografia, papier; 52 x 75,7 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na kamieniu p. d.: A. Orlowski St. Petersbourg 1826;
Grafiki pochodzi z...