Nr katalogowy: 10

Francisco GOYA Y LUCIENTES (1746-1828)

Nr katalogowy: 10
Sopla - Tchnienie, z cyklu Caprichos 1799, wydanie III
akwaforta, akwatinta, sucha igła, papier; 20,9 x 14,6 cm (odcisk płyty),
30 x 19,4 cm (wymiar arkusza);
sygn. l. d.: Goya (na płycie); Zobacz pełne informacje