Nr katalogowy: 19

Józef BRANDT (1841-1915)

Nr katalogowy: 19
Szkic do obrazu „Czarniecki pod Koldyngą” [Nokturn - pochód Kozaków], ok. 1869
olej, płótno; 12,5 x 20,5 cm; sygn. p. d.: JB;
na odwrocie faksymile podpisu artysty Józef Brandt / z Warszawy; powyżej zatarta informacja; Zobacz pełne informacje