Nr katalogowy: 21

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

Nr katalogowy: 21
W buduarze, 1959
akwarela, piórko, tusz, papier; 56 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: 19 AU 59.