Nr katalogowy: 22

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 22
Portret sędziwego mężczyzny w fotelu, 1906
olej, płótno; 84 x 68 cm;
sygn. i dat. p. g.: T.Axentowicz / 1906;