Nr katalogowy: 26

Teodor AXENTOWICZ (1859-1938)

Nr katalogowy: 26
Portret legionisty - szkic, ok. 1915
akwarela, papier; 77 x 59 cm;
sygn. p. d.: T. Axentowicz;
akwarela przed konserwacją.