Nr katalogowy: 29

Izrael Abramowicz PASS (1868-1935)

Nr katalogowy: 29
Portret kobiety w karocy
olej, płótno; 80 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: I. Pass / 1914. (cyrylicą; w sygnaturze, na końcu twardy znak);
na odwrocie napis: Kluczb...