Nr katalogowy: 30

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

Nr katalogowy: 30
Na pustyni w okolicach Mann w Jordanii, 1936
olej, płótno naklejone na sklejkę; 70 x 50 cm;
sygn., opisany i dat. p. d.: A. Laszenko / Maan 36.