Nr katalogowy: 10

Eugeniusz ZAK (1884-1926)

Nr katalogowy: 10
Idylla, ok. 1920
olej, papier naklejony na tekturę; 48,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Eug. Zak