Nr katalogowy: 11

Zygmunt MENKES (1896-1986)

Nr katalogowy: 11
Akt tyłem
sangwina, papier; 59 x 41 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Menkes;
stan zachowania: przed konserwacją, ślad po złożeniu na pół