Wincent WODZINOWSKI (1866-1940)

33
Ogród w słońcu olej, tektura; 48 x 67,5 cm;
sygn. p. d.: WWodzinowski.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Jan RUBCZAK (1884-1942)

34
Targ na kwiaty - Krakowski rynek olej, płótno; 88 x 63 cm;
sygn. p. d.: Rubczak;
estymacja: 25 000 - 33 000 zł

Czesław RZEPIŃSKI (1905-1995)

36
Kwiaty w dzbanie olej, płótno; 73 x 54 cm;
sygn. p. d.: Rzepiński
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Alfons KARPIŃSKI (1875-1961)

37
Martwa natura z różami i porcelanową figurką, 1939 olej, tektura; 35 x 100 cm;
sygn. po środku: aKarpiński, z lewej data: [19]39.
estymacja: 30 000 - 40 000 zł

Erno ERB (1890-1943)

39
Piwonie tempera, papier brązowy, żeberkowy; 45,5 x 61,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: E Erb.
estymacja: 8 500 - 11 000 zł

Stefan FILIPKIEWICZ (1879-1944)

40
Kwiaty w chińskim wazonie, 1923 olej, płótno; 100 x 70,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1923.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł

Józef KRZESZ-MĘCINA (1860-1934)

42
Zamek, 1888 olej, tektura; 41 x 33 cm;
sygn. i dat. l. d.: Krzesz 1888;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł

Michał GORSTKIN WYWIÓRSKI (1861-1926)

43
Łodzie rybackie olej, płótno naklejone na tekturę; 50 x 66 cm;
sygn. p. d.: M. G. Wywiórski;
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

44
Potok zimą, 1909 olej, tektura; 49 x 68 cm;
sygn. i dat. p. d.: Stefan Filipkiewicz 1909;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł

Józef POCHWALSKI (1888-1963)

48
Pogorzelec, 1927 tempera, sklejka; 120 x 80 cm;
sygn. i dat. p. d.: Józef Pochwalski 1927;
estymacja: 5 000 - 6 000 zł

Jan Czesław MONIUSZKO (1853-1908)

51
W cyrku olej, płótno; 29 x 19,5 cm;
sygn. p. d.: J.MONIUSZKO;
estymacja: 8 000 - 9 000 zł

J. KONARSKI, XX w.

54
Para obrazów Jazda dwukółką - olej, tektura; 11 x 6 cm; sygn. l. d.: JKonarski;
Jazda saniami - olej, tektura; 11 x 6,5 cm; sygn. l. d.: JKonarski.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł