Wojciech KOSSAK (1856-1942)

55
Cowboy, 1927 olej, sklejka; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Wojciech Kossak / 1927;
estymacja: 21 000 - 27 000 zł

Carl DUXA (1871-1937)

57
Martwa natura z czarną rzepą olej, deska; 23,8 x 31,8 cm;
sygn. p. g.: CDUXA.;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (1875-1947)

58
Martwa natura z winogronami olej, płótno; 62,5 x 158 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 22 000 - 25 000 zł

Jules DIDIER (1831-1914)

59
Pejzaż z bydłem olej, płótno; 96 x 143 cm;
sygn. l. d.: Jules Didier.
estymacja: 8 000 - 10 000 zł

Malarz nieokreślony, austriacki (?), 1 poł XI

60
Pejzaż bukoliczny olej, deska; 43 x 39 cm.
Krąg Jacoba van Strij (1756-1815)?
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Malarz nieokreślony - krąg Davida II TENIERSA

61
Na wiejskim podwórku olej, deska; 39,5 x 52,5 cm (owal).
estymacja: 17 000 - 23 000 zł

Malarz nieokreślony, XVIII w.

62
Constantinus Hulidowski Kuszell olej, płótno dublowane; 77 x 63 cm;
Obraz w oryginalnej, rzeźbionej ramie z XVIII w.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł

David II TENIERS (1610-1690)

65
Scena rodzajowa z grą w bule olej, deska; 43 x 59,5 cm.
estymacja: 220 000 - 280 000 zł

Aleksander LASZENKO (1883-1944)

1003
Córka Ben Brahima, 1938 drzeworyt barwny, papier; 50,5 x 41,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opisany u dołu: A. Laszenko drzeworyt 1938 r. (ołówkiem).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Honoré DAUMIER (1808-1879)

1005
Para litografii 1. La Pluie; litografia, papier; 23,5 x 17,5 cm (w świetle passe-partout);
2. Toujours Jolie; litografia, papier; 23,5 x 17 cm (w świetle passe-partout).
estymacja: 1 200 - 1 400 zł

Honoré DAUMIER (1808-1879)

1006
Na ulicy litografia, papier; 36,7 x 28 cm (w świetle passe-partout);
sygn. na płycie l. d.: H.D., p. d.: TeySSonnieres sculp.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Maria HISZPAŃSKA-NEUMANN (1917-1980)

1007
Para drzeworytów 1. Nawiedzenie, 1947, drzeworyt, papier; 12,5 x 9,5 cm;
2. Nowa Ruda, 1952, drzeworyt, papier; 13 x 18,5 cm;
estymacja: 900 - 1 200 zł