Wlastimil HOFMAN (1881-1970)

139
Wędrowcy, 1923 olej, płótno; 147,5 x 127,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Wlastimil Hofman 1923
estymacja: 50 000 - 60 000 zł

140
Kwiaty i figurki olej, tektura; 48 x 31 cm;
sygn. l. d.: WWeiss.
estymacja: 12 000 - 15 000 zł

Józef BRANDT (1841-1915)

143
Potyczka, ok. 1908 Inne tytuły: Bitwa; Napad tatarski; Podjazd tatarski; Utarczka; Utarczka z Tatarami
olej, płótno, 119,5 x 200,5 cm;
sygn. l.d.: Józef Brandt / z Warszawy /
estymacja: 1 300 000 - 1 600 000 zł

Izydor JABŁOŃSKI (1835-1905)

144
Scena historyczna orientalna olej, płótno dublowane; 71 x 95 cm;
sygn. i opisany p. d.: I. Jabłoński / w / Krakowie
estymacja: 14 000 - 17 000 zł

Wiktor KORECKI (1890-1980)

146
Pejzaż zimowy, ok. 1970 olej, płótno; 61,5 x 91,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł

Stanisław BORYSOWSKI (1906-1988)

147
Motyw z mostem o zmierzchu olej, tektura; 24 x 31 cm;
sygn. l. g.: Borysowski.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Fryderyk PAUTSCH (1877-1950)

151
Młody Hucuł, 1930 olej, płótno naklejone na tekturę; 90 x 65 cm;
sygn. i dat. u dołu po środku: FPautsch 30;
estymacja: 40 000 - 60 000 zł

Piotr STACHIEWICZ (1858-1938)

152
Sobotni promyk olej, płótno; 71,5 x 100 cm;
sygn. l. d.: P. STACHIEWICZ (zatarta).
estymacja: 25 000 - 30 000 zł

Jan Zdzisław KONOPACKI (1856-1894)

153
Powrót żniwiarzy, 1880 olej, płótno; 49,5 x 87 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: J Konopacki Paris 80;
estymacja: 70 000 - 100 000 zł

Leon LEWKOWICZ (1888 lub 1890-1950)

155
Stary skrzypek olej, płótno; 70 x 65 cm;
sygn. p. g.: Leon Lewkowiecz.
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Franciszek STREITT (1839-1890)

156
W altanie olej, płótno; 120,5 x 80 cm;
na odwrocie stempel sklepu dla plastyków, składu płócien.
estymacja: 60 000 - 70 000 zł

Józef MEHOFFER (1869-1946)

157
Portret aktora olej, płótno; 62,5 x 68,5 cm;
obraz po konserwacji
estymacja: 35 000 - 45 000 zł