Władysław CHMIELIŃSKI (1911-1979)

1026
Warszawa - Stare Miasto akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 23,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Wł. Chmieliński.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

1027
Zabudowania pastel, papier; 28 x 40 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A MARKOWICZ.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

1028
Pejzaż pastel, papier; 41 x 32 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: A MARKOWICZ.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Malarz nieokreślony niemiecki, 2 ćw. XIX w.

1031
Noc księżycowa - nokturn olej, płótno; 94,5 x 133 cm.
W typie malarstwa Caspara Davida Friedricha.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Isis KISCHKA (1908-1973)

1032
Dalie na zielonym tle, 1961 olej, płótno; 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: KISCHKA;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Zygmunt BRUNNER (1878-1961)

1033
Portret, 1950 olej, płótno; 73,5 x 54,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Zyg. Brunner / 1950.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Sam MARKITANTE, XX w.

1034
Las zimą olej, płótno;110 x 86 cm;
sygn. i opisany: MARKITANTE / PARIS.
estymacja: 5 500 - 6 500 zł

Wawrzyniec CHOREMBALSKI (1888-1965)

1035
Akt olej, płótno naklejone na tekturę; 37 x 27,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d. Chorembalski (słabo czytelnie).
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław DACZYŃSKI (1856 - ?)

1036
Zakopianka, 1921 olej, tektura; 35,5 x 38 cm;
sygn., dat. i opisany p. g.: St. Daczyński / Zakopane 1921;
estymacja: 2 200 - 2 800 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

1037
Leżąca olej, płótno; 65 x 89 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Franz Van Den BROUCKE (1884-1940)

1038
Martwa natura z jabłkami olej, płótno; 49,5 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: FRANZ. 1922 / VAN DEN BROUCKE;
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Mieszko JABŁOŃSKI (1892-1965)

1040
Martwa natura z owocami i cukiernicą olej, tektura; 45,5 x 50cm;
sygn. l. d.: Jabłoński.
estymacja: 4 000 - 5 500 zł