Marian NOWICKI (1904- po 1939)

1111
Rycerz z wojen polsko-krzyżackich olej, tektura; 36 x 50 cm;
sygn. p. d.: Marian Nowicki.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

AMENT MAJER, XX w.

1112
Tułacz olej, tektura; 49,5 x 35 cm;
sygn. przy lewej krawędzi: … (ryta, nieczytelna).
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

Malarz nieokreślony (XX w.)

1115
Modlący się Żyd olej, tektura; 29 x 24 cm;
sygn. przy prawej krawędzi na dole (słaboczytelnie)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

1116
Spokojne morze olej, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

1117
Pomarańcze i cytryna olej, płótno; 16,5 x 28 cm.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Józef CHLEBUS (1893-1945)

1119
Zakole rzeki olej, tektura; 34 x 47 cm;
sygn. p. d.: Chlebus.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Irena ARKUSZYŃSKA?

1120
Pejzaż olej, płótno; 65 x 54 cm;
na odwrocie nalepka z informacją o autorze (?)
estymacja: 2 500 - 3 500 zł

W. KRILL, XX w.

1121
Wierzby wiosną, 1937 olej, tektura; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: W. Krill / 1937.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł

Malarz nieokreślony, krakowski, XX w.

1122
Zima w lesie olej, tektura; 40 x 46,5 cm;
Obraz przed konserwacją.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

J. KŁAPUS (?)

1123
Pejzaż ze snopami olej, płótno, 48,5 x 61 cm; sygn. l. d.: J. Kłapus (?)
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Stanisław PIENIĄŻEK (1888-1953)

1124
Łodzie nad jeziorem olej, tektura; 26,3 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: St. Pieniążek;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł

Roman BREITENWALD (1911-1985)

1125
Myśliwy olej, tektura; 43 x 22,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: R Breitenwald (przy krawędzi).
estymacja: 1 400 - 1 800 zł