Leonard PĘKALSKI (1896-1944)

1041
Róże, 1916 olej, płótno; 18 x 25 cm;
sygn. i dat. l. d.: L.P. / 1916.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Kasper POCHWALSKI (1899-1971)

1042
Carmen z wachlarzem olej, tektura; 39,5 x 29,5 cm;
sygn. p. g.: Kasper Pochwalski.
estymacja: 4 000 - 4 500 zł

Mieczysław FILIPKIEWICZ (1891-1951)

1043
Kwiaty w wazonie olej, tektura; 49 x 34 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ.
estymacja: 2 600 - 3 200 zł

Malarz nieokreślony, XX w.

1044
Patrol olej, tektura zdublowana na płótnie; 39,5 x 50 cm.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Roman BREINTENWALD (1911-1985)

1046
Głowa konia olej, płyta; 40 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: RBreintenwald.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

1047
W małym miasteczku olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreintenwald.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

1048
Motyw miejski olej, płótno; 50 x 70 cm;
sygn. l. d.: RBreintenwald.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Otto PIPPEL (1878-1960)

1049
Jesień w Wettersteingebirge olej, sklejka; 47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL;
estymacja: 6 000 - 8 000 zł

Leon KOWALSKI (1870-1937)

1051
Wenecja olej, tektura; 50 x 69,5 cm;
sygn. p. d.: LKowalski.;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł

Zdzisław PRZEBINDOWSKI (1902-1986)

1052
Ulica w Gdyni, 1949 olej, płótno; 74 x 88 cm;
sygn. l. d.: Z. Przebindowski;
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Edward WIECZOREK (1901-1988)

1053
Pejzaż olej, płótno; 40 x 52 cm;
sygn. p. d.: Ed Wieczorek.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Malarz nieokreślony

1054
Pejzaż z chatą olej, tektura; 59 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: … (nieczytelnie, ołówkiem).
estymacja: 1 500 - 1 900 zł