Malarz nieokreślony

1055
Krokusy olej, płótno naklejone na tekturę; 64,5 x 89,5 cm.
estymacja: 1 500 - 1 900 zł

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

1056
Pejzaż z mokradłami, 1932 lub przed olej, tektura; 36 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. wraz z autorską dedykację z prawej u dołu, datowaną 1932 X.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

F. LIBERACKI (?)

1057
Zima w lesie, 1911 olej, płótno; 65,5 x 109 cm;
estymacja: 3 600 - 4 800 zł

Matylda MELENIEWSKA (1869-1931)

1058
Chryzantemy, 1925 olej, tektura; 41,5 x 58 cm;
sygn. i dat. p. d.: M MELENIEWSKA / 1925.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Szczepan SKORUPKA (1903-1997)

1060
Pejzaż, 1971 olej, płyta, 45 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: SZ. Skorupka 1971.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

E. LIPIŃSKI - Eryk LIPIŃSKI ? (1908-1991)

1061
Pejzaż, l. 30 XX w. olej, płótno; 54 x 65,5 cm;
sygn. p. d.: E. Lipiński.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł

1062
Pejzaż olej, tektura; 22 x 30,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW;
estymacja: 6 000 - 7 000 zł

Irena WEISS - ANERI (1888-1981)

1063
Wisła pod Wawelem olej, tektura; 35 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: aneri.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Jan HRYNKOWSKI (1891-1971)

1064
Martwa natura z maską olej, sklejka; 65 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: J.HRYNKOWSKI (ryte końcówką pędzla).
estymacja: 4 000 - 5 000 zł

Zygmunt SCHRETER (1886-1977)

1065
Portret olej, płótno naklejone na tekturę; 38,5 x 27,5 cm;
sygn. p. d.: Schreter.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Malarz nieokreślony, zachodnioeuropejski, XVI

1066
Opium olej, płótno dublowane;
103 x 75,5 cm (po konserwacji)
estymacja: 15 000 - 19 000 zł

1067
Małżeńska intryga olej, płótno dublowane;
102,5 x 90 cm (po konserwacji).
estymacja: 15 000 - 19 000 zł