Ignacy ZYGMUNTOWICZ (ok. 1875-1946/1947)

1068
Wyjazd do miasta olej, płótno dublowane; 68,5 x 114 cm;
sygn. p. d.: Zygmuntowicz.
estymacja: 18 000 - 24 000 zł

Kazimierz ZIELENIEWSKI (1888-1931)

1070
Akt na zielonym tle olej, płótno, 81 x 61 cm;
sygn. p. d.: K Z;
estymacja: 5 500 - 7 000 zł

Joseph Friedrich N. HEYDENDAHL (1844-1906)

1071
Konwój jeńców, ok. 1880 olej, deska; 20,5 x 26,5 cm;
sygn. l. d.: J. Heydendahl.
estymacja: 3 500 - 4 500 zł

Artur MARKOWICZ (1872-1934)

1072
Motyw zimowy, 1922 olej, deska; 12 x 21 cm;
sygn. i dat. l. d.: Art.Markowicz / 1922
estymacja: 6 500 - 7 500 zł

SZKOŁA ZAKOPIAŃSKA KENARA (?)

201
„Przy fortepianie” drewno lipowe; wys. 22 cm, szer. 42 cm, głęb. 39,5 cm.
Polska, Zakopane, 2 poł. XX w.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł

203
Maria - figura spod krzyża drewno lipowe, złocone; wys. 49 cm, szer. 18,5 cm;
Polska Południowo-Wschodnia?; XVIII w.
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

204
Św. Jan - figura spod krzyża drewno lipowe, złocone, srebrzone; wys. 48 cm, szer. 21 cm;
estymacja: 7 500 - 9 500 zł

Odlewnia FRANZ XAVER BERGMANN ? (1861-1936)

205
Pies myśliwski - springer spaniel brąz polichromowany; wys. 17,3 cm, dł. 15,2 cm, szer. 9 cm.
Wiedeń, pocz. XX w.
estymacja: 3 000 - 3 800 zł

C. de MAUREVEL (XX w.)

206
Na fali brąz, odlew patynowany; wys. 19,5 cm, szer. 22 cm;
Francja, XX w.
estymacja: 4 500 - 5 500 zł

207
Putto brąz, odlew; wys. 29,5 cm, szer. 13,3 cm;
Niemcy?; XIX/XX w.
estymacja: 3 000 - 4 000 zł

Rudolf KAESBACH (1873-1955)

208
Wojownik antyczny brąz patynowany, granit polerowany; wys. 73,5 cm;
Niemcy, Berlin, Giesserei BRÄUNLICH & LAGLOTZ, 2 dekada XX w.
estymacja: 13 000 - 16 000 zł

209
Budda brąz, odlew patynowany, emalia; wys. 43 cm, szer. 36,5 cm;
Tajlandia, XIX/XX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł