1
Galerja Stanisława Augusta Opracował Tadeusz Mańkowski (1878-1956);
Lwów: Wydawnictwo Zakładu Narodowego imienia Ossolińskich, 1932
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

Noël BUREAU

2
Marché aux puces, 1930 druk bibliofilski; [Paris] 1930 ?; Marcel Seheur.,
s. 65; 25 x 19,5 cm;
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Theodor DURET

3
Edouard Manet Sein Laben Und Seine Kunst Pierwsza edycja książki, wydana w 1910 roku w Berlinie w wydawnictwie
Paula Casiera opisująca życie i twórczość wybitnego francuskiego malarza.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

Odilon REDON (1840-1916)

4
Maska - Le Masque druk artystyczny, papier; 31 x 24 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d. w kompozycji: ODILON REDON;
estymacja: 2 200 - 3 000 zł

HALDANE MACFALL

1001
Historya malarstwa Dzieło zbiorowe z 300 barwnemi tablicami. Pod redakcją Tadeusza Piniego.
T. 1 - 9. Lwów 1912 - 1918.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł

J.HOLEWIŃSKI (1848-1917) B.PRUS (1847-1912)

1003
Faraon Z 10 ilustracjami J. Holewińskiego. Warszawa- Kraków-Lublin [1923]
Nakład Gebethnera i Wolffa. 33 x 29 cm, oprawa wydawnicza
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Joseph GROZER (1755-1799)

1004
Odpoczynek - The Peasant's repast - Le repas du Paysant, 1798 wg Henry SINGLETON (1766-1839)
mezzotinta, papier; 55 x 42,3 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 100 - 1 400 zł

Joseph GROZER (1755-1799)

1005
The Supper Or Return From Market, 1798 wg Henry SINGLETON (1766-1839)
mezzotinta, papier; 56 x 42,5 cm (w świetle oprawy)
estymacja: 1 100 - 1 400 zł

Antoine Charles Horace VERNET zw. CARLE (1758

1006
Zabiegi kosmetyczne Greczynki, II poł. XVIII w. Jane DAULLÉ (1703-1763) - rytował
miedzioryt, papier; 33 x 41,5 cm (w świetle passe-partout);
estymacja: 1 100 - 1 400 zł

John Frederick I HERRING (1795-1865) - według

1007
Polowanie na lisa J. R. MACKRELL (XIX w.) - rytował
mezzotinta, akwatinta, papier;
62,5 x 82 cm (wymiar arkusza w świetle passe-partout)
estymacja: 3 200 - 4 200 zł

Antoni UNIECHOWSKI (1903-1976)

101
Pasterka Radziwiłła w Nieświeżu piórko, tusz, tusz lawowany, akwarela, papier;
24,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
estymacja: 1 800 - 2 400 zł

Kazimierz POCHWALSKI (1855-1940)

104
Portret kobiety w szmaragdowej sukni, 1933 pastel, tektura; 64,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Kaz. Pochwalski / Kraków / 1933.
estymacja: 4 500 - 6 000 zł