Nr katalogowy: 130

Jan STANISŁAWSKI (1860-1907)

Nr katalogowy: 130

Wiosna - Park Krakowski, ok. 1900

olej, deska; 22,5 x 16,5 cm;
sygn. p. d.: JAN STANISŁAWSKI;
Cena sprzedaży 57 000 zł